אודות

חברת פישר הנה בעלת מומחיות ייחודית בתחום העיבוד השבבי ובתחום ייצור התבניות הממוקמת בחולון.

החברה חרתה על דגלה מקצועיות לצד שירותיות ולכן לקוחות החברה נהנים משירות מקצועי מהדרגה הראשונה ומליווי צמוד ומסור לאורך כל שלבי הפרויקט.

מגוון השירותים ההנדסיים ניתנים על ידי החברה באמצעות שימוש בטכנולוגיות של: כרסום, השחזה וחריטה המבוצעות בעזרת ציוד מתקדם ובאמצעות עמדות תיב"מ של מיטב היצרנים: Siemens NX, Cimatron, GibbsCAM.

שירותי החברה ניתנת בתחומים הבאים:

עיבוד שבבי – כרסום CNC, חריטה CNC, ייצור מתקנים מכשירים והרכבות.

ייצור תבניות פלסטיק –  תבניות הזרקה, גומי, סיליקון, תבניות ניפוח וואקום פורמינג.

החברה דוגלת ומקפידה על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בשים לב לדרישות הלקוח ותוך כדי הקפדה על איכויות ייצור וגימור מקסימליות, זמני אספקה מהירים ועמידה בלוחות זמנים.

ידי החברה באמצעות שימוש בטכנולוגיות של: כרסום, השחזה וחריטה המבוצעות בעזרת ציוד מתקדם ובאמצעות עמדות תיב"מ של מיטב היצרנים: Siemens NX, Cimatron, GibbsCAM.

קהל היעד של החברה

  • חברות בעלות מוצרים – החברה עובדת עם מגוון רחב של חומרי גלם ויכולה לבצע כל פרויקט הדורש חלקים בעיבוד שבבי – חלקי חריטה או כרסום.
  • מפעלים – רוב היצרנים, זקוקים לעתים קרובות למוצרים משלימים: מתקנים וחלפים ברצפת היצור וזאת על מנת שלא לשבש את רצף העבודה התקין.
  • מעצבים – ייצור דגמים לפי קבצי 3D של המעצבת.
  • יזמים וסטארטאפיסטים (חברות הזנק) – אותם אנשים בעלי רעיון או חזון למוצר הזקוק לפיתוח וייצור (כולל ייצור אב טיפוס) .
  • סטודנטים למקצועות העיצוב והנדסה – נדרשים לעתים קרובות להגיש עבודות אקדמאיות אשר דורשות שירותי בנייה ותכנון של חלקים כמו גם שירותי CNC וייעוץ טכני באופן מהיר, מקצועי ואיכותי. כמו כן פעמים רבות בוגרים ממשיכים לעבוד עם החברה  בתום לימודיהם.

קבלני משנה

לצורך השלמת מעטפת השירותים שניתנים, נסמכת החברה גם על שיתוף פעולה מצד שותפיה העסקיים, שותפים אלו מלווים את החברה שנים רבות, תוך כדי שיתוף פעולה הדדי ויחסי אמון מלאים, דוגמאות לשירותי חוץ:

ציפוי, גימור, חיסום, ספקי רכיבים אלקטרונים, ספקי קשיחים, ארוזיה חוט וחברות שילוח.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל זמן.